Společnost Klimosz


Výrobce automatických kotlů na uhlí a pelety Klimosz, je už mnoho let kvalitní a osvědčená značka na trhu v oblasti tepelné techniky v Polsku, Čechách a Evropě.

Společnost Klimosz je jedním z největších výrobců litinových kotlů na tuhá paliva a automatických kotlů na uhlí, ekohrášek, pelety a biomasu.

Klimosz rovněž vyrábí oblíbené automatické kotle v kombinaci s ručním topením (uhlí – dřevo a pelety – dřevo). A to jak v litinovém, tak ocelovém provedení. Mezi hlavní přednosti automatických kotlů patří kvalita materiálů (8 mm kotlová ocel nebo 7 mm litina). Všechny automatické kotle Klimosz jsou velice úsporné a již v základní ceně mají PID regulaci. Výrobce nabízí i ovládání kotlů přes Wi-Fi (internet).

Dynamický a promyšlený rozvoj výrobce kotlů Klimosz je už mnoho let založen na vytváření nabídky kotlů, které nejlépe vyhovují potřebám zákazníků. Skládá se z produktů nejvyšší kvality a profesionálních služeb. O pozici společnosti a její konkurenceschopnosti rozhoduje také moderní řízení a rozsáhlá distribuční síť po celé Evropě. Ekologické kotle Klimosz plní přísná emisní kritéria, jsou v 5. třídě a splňují EkoDesign.